Біткоїн помер, хай живе Біткоїн!

Біткоїн

2011 – “Ось і настав кінець Біткоїна (So, That’s the End of Bitcoin Then)” – @Forbes | $ 15.15 “монети не ліквідні і не застосовуються для збереження цінності, а крах ціни доводить, що вони не зможуть також стати засобом обміну, тому що вони нікому не будуть потрібні. У Біткоїна немає майбутнього.”

2013 – “Кінець гри, Біткоїн (Game Over, Bitcoin)” – @businessinsider | $ 110.68 “Пузир лопнув і нам залишається тільки спостерігати за стійким і невблаганним зниженням ціни. Що буде далі? Він впаде і зникне, прямо як http://Pets.com і Lehman Brothers, залишившись лише в пам’яті економістів.”

2015 – “Біткоїн не виживе (Bitcoin Will Not Survive)” – Джемі Даймон (Jamie Dimon), генеральний виконавчий директор @jpmorgan | $ 395.67 “Люди даремно витрачають час на цифрові валюти, подібні Bitcoin. Мене здивує, якщо вони проіснують ще п’ять років.”

2018 – “Біткоїн впаде до нуля? (Is Bitcoin Going To Zero?)” – @Forbes | $ 3,432 “Він не здасться без бою, але недавнє падіння може бути початком неминучою і невблаганною смертельної спіралі. Майбутні покоління будуть читати про Біткоїн в підручниках з фінансів, не розуміючи чому всі були ним так зацікавлені.”

“Шість найнебезпечніших слів в інвестиціях – це “на цей раз усе інакше”. Слідуйте за ринковими трендами і історичними даними. Не варто ставити на те, що конкретно у вашому випадку події будуть розвиватися більш-менш по-іншому.” – Сер Джон Темплтон (Sir John Templeton)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here