CELER – нове ICO на Binance LounchPad

CELER ICO BINANCE

Як і очікувалось, Бінанс не перестає тормошити криптосвіт своїми діями. ICO одне за одним приносят “Ікси” своїм інвесторам. Ціна BNB росте як на дріжжях.
Нажаль є одне але: Україна знову в списку країн, які не допускаються до участі в токен сейлі. Не пощастило також наступним країнам: Афганістан, Албанія, Білорусь, Бурунді, Бостнія і Герцоговіна, Центральноафриканська Республіка, Кот-д’Івуар, Куба, Демократична Республіка Конго, Ефіопія, Гвінея, Гвінея-Бісау, Іран, Ірак, Ліван, Ліберія, Лівія, материковий Китай, Малайзія, М’янма (Бірма) , Північна Корея, Республіка Македонія (FYROM), Сербія, Сомалі, Південний Судан, Шрі-Ланка, Судан, Сирія, Таїланд, Тринідад.

Бувалі ICO інвестори вже приловчилися до такої ситуації і знають, як можна вирішити цю проблему – оренда аккаунту громадянина іншої країни. Такий спосіб для Українців стає де далі звичнішим, хоч і має купу ризиків не пов’язаних з самим токенсейлом.

Найнебезпечніше в такій схемі – попасти на перевірку особистості власника аккаунта біржею, вже після того як ви придбали токени. Чудово, якщо орендодавець аккаунта – це ваш родич чи друг, а от у інших випадках доведеться надіятись на порядність людини, або вживати заходів щодо гарантування фінансової безбеки третіми особами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here