Отримуйте донати в Твіттер за допомогою Lightning Network

tipping

Завдяки Тіппін (Tipping) тепер ви можете відправляти чайові Біткойн користувачам Твіттер через Lightning Network: шалено просто та супер швидко.

Тіппін – це розширення для браузерів Chrome і Firefox, що дозволяє залишати чайові в Твіттер, додаючи кнопку підказки в кожному твіті. Всі транзакції проводяться з використанням біткойнів через мережу Lightning: миттєві транзакції, навіть в кілька центів з майже нульовою комісією.

Крім того, це перший справді цікавий приклад використання Lightning Network,  апгрейд наступного рівня, запровадженого в минулому році для масштабування Біткойн.

Просто та ефективно

Транзакции Lightning Network

Змінюються не тільки можливості Твіттера, але й відкриваються безмежні сценарії майбутнього: інтернет, в якому, завдяки цьому розширенню, ви можете давати поради людям у всіх соціальних мережах (це може бути твіт, стаття, відеоролик, коментар, тощо), тим самим створюючи новий спосіб отримання грошей творцями контенту без необхідності в посередниках і без необхідності створення нової соціальної платформи та економічної системи з нуля!

Тіппін – це персональний проект Серхіо Абріль, який все ще знаходиться в стадії розробки, але вже функціонує. Завдяки цьому розширенню користувачі тепер можуть бачити нову кнопку для підказок, що розміщуються в кожному твіті.

Як отримувати чайові

Кожен користувач, який хоче підключити можливість отримання чайових, просто повинен увійти в веб-додаток Тіппін зі своїм акаунтом у Твіттер.

Як тільки це буде зроблено, буде створений спеціальний гаманець для отримання і управління біткоінами через Lightning Network, і люди зможуть давати вам чайові.

Крім того, ви також можете використовувати веб-кнопку, яку Тіппін генерує для вас, і вставити її в свій блог або веб-сайт. Таким чином, ви можете отримувати оплату в будь-якому місці.

Як вiдправити чайові

Щоб перевести оплату кому-небудь, вам необхідно використовувати мережу Lightning, а для використання мережі Lightning вам знадобиться Lightning гаманець. Я використовую Eclair, дуже хороший гаманець з відкритим вихідним кодом.

Демонстрація чайових з гаманцем Eclair.

Після того, як ви завантажили гаманець і внесли в нього кілька біткойнів (5 $ буде цілком достатньо), вам потрібно буде створити канал для здійснення миттєвих транзакцій.

Відкрийте прямий канал з Тіппін.me! Натисніть на символ блискавки ( ⚡ ) і після цього натисніть ” створити канал з нами». Відскануйте QR-код в додатку Eclair, і все готово: тепер ви можете відправляти чайові кому завгодно.

Блискуча ідея

Замість створення нових соціальних мереж з власною економічною системою, токеном, блокчейном і т. Д. (Наприклад, steemit), ви можете безпосередньо використовувати вже існуючі соціальні мережі, просто встановивши просте розширення для браузера, яке додає кнопку.

Все, що нам потрібно, це … кнопка!

Кнопка, що відкриває можливості для нового способу взаємодії користувачів з соціальними мережами і для нового способу монетизації для творців контенту, який виключає інші зовнішні або внутрішні сервіси, які завжди отримують деяку прибуток від їх заробітку.

Кнопка. Той самий інтерфейс, ті самі звички: люди звикли до цього. І Твіттер – це тільки початок. Тіппін може бути легко інтегрований в такі платформи, як Medium або YouTube.

І все це з біткойнами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here