“XRP Ripple краще, ніж біткойн”, – говорить Віталік Бутерін

Дункан Роулінсон / Flickr

Віталік Бутерін, співзасновник другий за величиною криптовалюти Ethereum, написав у Твіттері про XRP, заявивши, що «це більш надійні гроші, ніж біткоін». “Вважаю, що вам сподобається використовувати XRP, у них є інституційне прийняття і партнерства, так що вони кращі”.

Mr. Rochard завантажив графік, на якому він демонструє ціну біткоінів в порівнянні з самим біткоіном. Таким чином, малюнок – це просто горизонтальна лінія, яка завжди коштує 1 BTC.

Віталік Бутерін відповів, що, на його думку, пан Рочард хотів замість цього використати графік XRP. Бутерін сказав, що графік XRP виглядала б так само. Крім того, він згадав, що XRP був прийнятий кількома установами і підписав безліч партнерських контрактів по всьому світу. Будемо чесні: Ripple і XRP є надзвичайно популярними організаціями, і підвищена увага засобів масової інформації, в основному, пов’язана з їх досягненнями, партнерськими стосунками і планами.

Як ми всі вже знаємо, головна мета Ripple – подолати SWIFT, яка була традиційною платіжною системою, прийнятою банками та фінансовими установами протягом десятиріч. Але SWIFT досить застарілий, і у нього є проблеми, що стосуються швидкості транзакцій, витрат і багато чого іншого. Ці проблеми – те, що Ripple хоче усунути, пропонуючи користувачам бездоганні, швидкі, безпечні і дешеві транзакції.

“Нове дитя блоку”

І давайте не будемо забувати, що Бутерін написав цікаву статтю про Ripple в 2013 році, коли він насправді назвав її “Нове дитя блоку”. Давайте згадаємо деякі згадки з перерахованих вище:

«Litecoin є, мабуть, найпомітнішою з усіх альтернатив, його ціна коливається близько 0,07 долара США і навіть трохи зростає протягом останніх шести місяців, але досі переважна більшість торговців і торгових платформ, в цьому відношенні, не бачили причин звернути на них увагу. Саме зараз, це може нарешті змінитися з новим “малюком” децентралізованої криптовалюти на блоці: Ripple “.

Бутерін також писав:

«Незважаючи на це, той факт, що у біткоіна зараз є сильна і переконлива альтернатива, робить більш очевидною, ніж коли-небудь, ідею криптовалюти в цілому, щоб залишитися».

Тоді Whale Panda, визнаний прихильник біткоінів, відповів, що неможливо використовувати Ethereum (ETH) в якості сховища, тому що неможливо дізнатися, чи можна вважати графік ETH1.0 / ETH1.0 або ETH1.0 /ETH2.0, який має рівноцінне значення, орієнтиром. Більше того, він сказав, що біткоін і XRP мають передбачувану грошово-кредитну політику в порівнянні з Ethereum, який є просто «купкою людей, які вирішують питання з власними примхами».

Бутерін:

“Я думаю, що ви хочете використовувати XRP. Діаграма для XRP / XRP виглядала б так само, так що це також розумні гроші, але у них є інституційне прийняття і партнерства, так що вони кращі.”

WhalePanda:

“Правда, ви не можете зробити це з ETH / ETH, тому що ви не знаєте, ETH1.0 / ETH1.0 або ETH1.0 / ETH2.0, які, очевидно, не мають того ж значення.  \ _ (ツ) _ /

І Біткоін, і XRP мають передбачувану монетарну політику. ETH – це лише жменька людей, які вирішують все за власною примхою.”

Є кілька коментарів від прихильників XRP, які, здається, дуже раді тому твіту, який написав Віталік Бутерін. Інші люди нападали на нього щодо того, що він сказав. Тим не менш, один користувач Twitter написав, що Віталік саркастично ставиться до крипто спільноти в популярній соціальній мережі.

Не забувайте, що лише минулого тижня глобальна біржа валютних ринків MercuryFX похвалила рішення XRP на базі платформи XRPid. Генеральний директор Mercury FX Алайстер Констанс схвалив рішення xRapid за їх більш швидкісні і недорогі закордонні транзакції, в порівнянні з SWIFT, додавши, що останні зовсім скоро остаточно застаріють.

Крім того, за словами президента і представника-директора SBI Holdings Йошитакі Кітао, ринкова капіталізація XRP, ймовірно, в найближчому майбутньому, перевищить ринкову капіталізацію BTC, яка традиційно була головним криптозахистом світу.

Не варто забувати, що нещодавно RippleNet здобула більше 200 клієнтів по всьому світу, включаючи Euro Exim Bank, а JNFX, SendFriend, Transpaygo і FTCS вирішили використовувати XRP для забезпечення ліквідності при відправці транскордонних платежів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here